בית ציון
שדרות רוטשילד 41-45
תל אביב-יפו 6578401
טלפון
03-7955555
פקס
03-7955550
דוא"ל
אתר אינטרנט
www.zag-law.co.il
תחומי עיסוק
איכות הסביבה, בינלאומי, בנקאות, גישור פישור, דיני עבודה, הבראת חברות, היי טק, חברות ותאגידים, כינוסים, ליטיגציה, מיזוגים ורכישות, מיסים, מכרזים, מקרקעין/נדל"ן, משפט מינהלי, משפט מסחרי, ספורט, פירוקים ופשט"ר, קניין רוחני, שוק ההון/ני"ע, תכנון ובניה, תשתיות
שפות
אנגלית, צרפתית
דין זר
ארה"ב

אודות

פירמת עורכי הדין הבינלאומית זיסמן, אהרוני, גייר ושות’ (ZAG-S&W), נמנית בין המשרדים המסחריים המובילים והגדולים בישראל. הפירמה עוסקת במשפט האזרחי והמסחרי על כל גווניו והינה בעלת מוניטין רב בישראל ומחוצה לה. הפירמה ייחודית בשוק הישראלי בהיותה בעלת "מובילות מסחרית" ו "מובילות בינלאומית" במתן שירות ללקוחותיה.

הפירמה בעלת ניסיון רב בתחום המשפט המסחרי, הן במישור המקומי והן במישור הבינלאומי. בזכות מקצועיות חסרת פשרות, מלווה הפירמה מיום היווסדה חברות שונות, מהגדולות במשק הישראלי ולוקחת חלק במספר רב של עסקאות אשר עיצבו את המציאות הכלכלית והמסחרית במדינת ישראל.

לפירמה משרדים בישראל (תל אביב, ראש פינה ואילת) כמו גם סניפים בחו"ל (ארה"ב, סין, אירופה ודסק הודו) המאפשרים מתן שרות מלא לחברות הפועלות באופן גלובלי.

ZAG-S&W
לפירמה סניפים בארה"ב (בוסטון, ניו יורק וושינגטון הבירה) - במסגרת ZAG-S&W פירמת עורכי דין בינלאומית בבעלות משותפת של ZAG ושל Sullivan&Worcester, פירמת עורכי דין אמריקאית מובילה וותיקה. שותפות בינלאומית ייחודית זו, מאפשרת לשלב בין המומחיות בדין הישראלי והמומחיות בדין האמריקאי ולספק ללקוחות הפירמה ייעוץ משפטי מלא לגבי עסקאות ופעילויות אחרות המערבות את דיני שתי המדינות, כל זאת באמצעות למעלה מ- 200 עורכי דין הפועלים בסניפיה בבוסטון, בניו יורק, ובוושינגטון הבירה.

ZAG/JUNZEJUN
לפירמה סניפים בסין (בייג’ין, שנחאי ושנזן) - במסגרת ZAG/JUNZEJUN, שיתוף פעולה ייחודי בין משרדנו למשרד עורך דין סיני מוביל JunZeJun Law offices.
המשרד המשותף מלווה את לקוחותיו בכל פעילותם המסחרית ומתמחה במתן פתרונות משפטיים ומסחריים לחברות בינלאומית וישראליות הפועלות בסין.
למשרד המשותף צוות מנוסה של עורכי דין סינים וישראלים דוברי השפות: עברית, אנגלית וסינית, בעלי ניסיון עשיר בליווי ומתן ייעוץ משפטי מקיף לחברות ולמשקיעים ישראלים ובינלאומיים.

הפעילות הבינלאומית הענפה של הפירמה נועדה לקדם את האינטרסים המסחריים של הלקוחות ברחבי העולם ולסייע להם בפתיחת שווקים חדשים ובהרחבתם. הפריסה הייחודית של סניפי הפירמה על פני מספר יבשות, מאפשרת לצוות המקצועי להגשים מטרה זאת, תוך שמירה על טיפול וליווי צמודים בהתאם לצרכי הלקוח.

הפירמה מהווה International One Stop Shop לכל השירותים הנדרשים על ידי הלקוחות. סניפי הפירמה ברחבי העולם, כמו גם המחלקות המקצועיות המגוונות, מאפשרים ללקוחות ליהנות ממגוון השירותים הדרושים להם תחת קורת גג אחת. מחלקות הפירמה מעניקות את מגוון השירותים המשפטיים החיוניים ללקוח לצורך השגת יתרון תחרותי.

הפירמה מקפידה על גיוס מתמיד של כוח אדם מקצועי ביותר והיא גאה בסגל המקצועי של סניפיה השונים ברחבי ישראל והעולם, המורכב מעורכי דין מצטיינים ומנוסים.

אנו מאמינים במקצועיות, מצוינות וחדשנות כערכים עליונים בקיום המחויבות למתן שירות מן המעלה הראשונה ללקוחות הפירמה.

קישורים