בן יעקב, שוימר, דולב & קרת משרד עורכי דין

תחומי עיסוק

 • בנקאות
 • גישור פישור
 • דיני עבודה
 • הוצאה לפועל
 • חברות ותאגידים
 • חוזים
 • כינוסים
 • ליטיגציה
 • מקרקעין/נדל"ן
 • משפט אזרחי
 • משפט מינהלי
 • משפט מסחרי
 • קניין רוחני

פרטי קשר

אבא הלל סילבר 23
רמת גן 5252214
טלפון
03-6127711
פקס
03-5755602
דוא"ל
אתר אינטרנט
www.bsdlaw.co.il
נוסד
2005

אודות בן יעקב, שוימר, דולב & קרת משרד עורכי דין

בעולם מתפתח ומורכב, בו נדרשת מקצועיות בלתי מתפשרת לצד הבנה עסקית מעמיקה של צורכי הלקוח והכרת המטריה המשפטית על בוריה לצד יצירתיות ויכולת לספק ללקוח פתרונות מתוחכמים ומורכבים, מעמיד משרדנו לרשות לקוחותיו צוות מקצועי מנוסה ומסור, המספק ללקוחותינו את מגוון השירותים היכולים לתת מענה מקיף עדכני ומיידי לצרכיו.

המשאב האנושי הינו הנכס העיקרי של משרדנו. לצוות המשרד ניסיון משפטי רב, לצד ניסיון עסקי ניכר וארוך שנים, הבא לידי ביטוי מעשי יום יומי בהיקף השירותים אותם מספק המשרד ללקוחותיו.

במהלך השנים צבר צוות המשרד ניסיון משפטי עשיר בטיפול בתיקים אזרחים מסחריים מורכבים ובתיקי גבייה מורכבים וכיום נהנים לקוחות המשרד מטיפול משפטי מקצועי ברמה גבוהה, הניתן להם על ידי צוות עורכי דין מיומן אמין ומקצועי.

צוות המשרד מונה כיום 16 עורכי דין, מתוכם 4 שותפים, והוא נעזר בטובי המומחים בכל תחום בהתאם לצרכי הלקוח.

על לקוחות המשרד נמנים, בנוסף ללקוחותינו העסקיים בארץ, חברות ואנשי עסקים ממדינות שונות בעולם הפעילים במגוון רחב של תחומים.
בנוסף ללקוחות המסחריים בארץ ובעולם מייצג המשרד את מרבית הבנקים הגדולים בארץ וכן שורה ארוכה של רשויות מקומיות ותאגידי מים ברחבי הארץ.
פריסת לקוחות המשרד על מגוון פעילויותיהם והקשרים הענפים אותם צבר המשרד במהלך שנות פעילותו, מנוצלים לטובת ולצורך קידום האינטרסים של לקוחות המשרד.

משרדנו חרט על דיגלו את הטיפול בלקוח ללא פשרות, במקצועיות, באחריות, באמון מלא ובשקיפות מלאה ותוך שמירה מלאה על האינטרסים של לקוחותינו.

משרד עורכי הדין בן יעקב, שוימר, דולב, הוקם בשנת 2005 על ידי עורכי הדין חיים בן יעקב, עמית שוימר ומני דולב שחברו יחד, לאחר שצברו ניסיון רב בתחומי המשפט ובעולם העסקים, על מנת להקים משרד בעל צביון עסקי מסחרי המסוגל להעניק ללקוחותיו את השירותים המשפטיים הדרושים להם בשילוב עם ראייה עסקית רחבת אופקים.

משרד עורכי הדין בן יעקב, שוימר, דולב התמחה בתחום האזרחי מסחרי ובתחום הגבייה.

משרד עורכי הדין אלחנן קרת הוקם בראשית שנות ה- 60 ע"י עו"ד משה קרת. משרד קרת פעיל מזה למעלה מ- 40 שנה אשר במהלכן צבר ניסיון ומומחיות רבה בתחומים שונים של המשפט האזרחי ובדגש על בנקאות וכינוסי נכסים.

בשנת 2008 חבר משרד עורכי הדין קרת למשרד עורכי הדין בן יעקב, שוימר, דולב וזאת מתוך רצון הדדי לשלב כוחות במטרה לתת ללקוחות שני המשרדים מעטפת משפטית טובה ויעילה יותר שתענה על מכלול צרכיהם.

התמחות המשרד בתחומים אלה הובילה להצלחות רבות מהן נהנים לקוחותינו הרבים.

הניסיון שרכש המשרד במשך שנות פעילותו מלמד כי במרבית הבעיות בהן נתקלים הלקוחות נדרשת התמודדות מהירה תוך כדי בניית פתרון משפטי ולוגיסטי יעיל כאחד. מומחיותו ומקצועיותו של המשרד הביאה להצלחות רבות אשר סייעו ללקוחותינו השונים לממש את זכויותיהם תוך כדי השגת יעילות כלכלית ורווחיות לטווח הארוך.

פריסת לקוחות המשרד הינה ארצית ועל לקוחותינו נמנים חברות מובילות במשק הישראלי, מרבית הבנקים הגדולים בארץ וכן שורה ארוכה של רשויות מקומיות ותאגידי מים מכל רחבי הארץ.

הניסיון הרב אותו צבר צוות המשרד במשך השנים, וכן מגוון הנושאים בהם עוסק המשרד, מאפשרים התייחסות מקיפה ומעמיקה לכל סוגיה משפטית איתה אנו מתמודדים, תוך ניצול הניסיון והמומחיות אותם צבר כל אחד מצוות המשרד במהלך השנים בתחומו, לצורך בניית האסטרטגיה המתאימה לטיפול בתיק המשפטי, במטרה להעניק ללקוחותינו את הייצוג הטוב ביותר ולאפשר להם לממש את זכויותיהם ולהפיק את המרב מן הידע ומן הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו.

למשרד מחלקת גבייה בעלת ניסיון מקצועי רב המספקת שירותים למגוון לקוחות גדולים במשק והמתמחה במתן פתרונות יצירתיים ומענה לבעיות סבוכות לצורך השגת המטרה בדרך הטובה ביותר תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים של הלקוח.

מערך המחשוב במשרד הוא מן המעודכנים ביותר בתחום והוא כולל תוכנה המחוברת ישירות למחשב לשכת ההוצאה לפועל בתל-אביב, בעזרתה מבוצע עדכון יומיומי של הליכי ההוצאה לפועל המנוהלים על ידינו. השימוש במערך ממוחשב ומעודכן מאפשר לנו לעקוב ולטפל בהצלחה בתיקי הגבייה והמימוש ולהגיע לאחוזי הצלחה גבוהים גם כאשר מדובר בהיקף ניכר של נכסים.

משרדנו מצוי בחידושי הפסיקה והחקיקה האחרונים הקשורים לתחומי התמחותו המקצועית. משרדנו מצויד במרבית תוכנות המחשב המיועדות לשימוש משרדי עורכי דין לרבות מאגרי מידע משפטיים שונים. השימוש בתוכנות אלו מסייע לנו להעניק ייצוג משפטי הולם ללקוחותינו בסוגיות השונות העולות מדי יום ביומו.